bigmapa

BigMapa w Twoim
obiekcie!

Zaskocz mile swoich Gości w obiekcie i powieś w recepcji największą dostępną na rynku mapę z prezentacją okolicy Twojego obiektu.


Doskonała jakość i kompleksowa realizacja.

Specyfikacja Produktu

Image

Rozmiar Mapy

Oferowana przez nas mapa ma wymiar 150 x 100 cm i jest to największy możliwy wymiar, który można wydrukować na ploterze fotograficznym a następnie bez problemu wysłać w zabezpieczonej paczce kurierem do obiektu.

Jakość wykonania

Do druku na materialne wykorzystujemy ploter fotograficzny marki Canon o rozdzielczości 1440dpi. Materiałem na którym drukujemy mapy jest CANVAS poliester o gramaturze 260g/m2 . Płótno to odznacza się wysoką białością oraz dobrą elastycznością. Nadruk pokrywamy dodatkowo powłoką werniksu, która chroni nadruk i umożliwia delikatne przecieranie lekko nawilżoną ściereczką.

Image
Image

Konstrukcja Mapy

Drewniane ramy, które stanowią konstrukcje mapy wykonane są z suchego drewna sosnowego o pierwszej - najwyższej jakości. Naciągamy i mocujemy płótno z mapą na ramę sosnową niezwykle starannie, dzięki czemu otrzymasz już gotowy produkt do umieszczenia na ścianie swojej recepcji.

Zawartość mapy

Przygotujemy projekt mapy zgodnie z ustaleniami. Podkład mapy prezentuje wszystkie okoliczne miejscowości i drogi dojazdowe. Na mapie możemy także umieścić oprócz lokalizacji Twojego obiektu, okoliczne atrakcje turystyczne, ścieżki rowerowe i piesze.

Image
Image

Interaktywna Mapa

Do każdej drukowanej mapy opracowujemy dodatkowo internetową mapę Google Maps, która będzie zawierać te same informacje co mapa wydrukowana tj. lokalizacje Twojego obiektu, lokalizacje atrakcji, ścieżki. Na mapie umieszczamy dodatkowo kod QR oraz zaprogramowaną naklejkę NFC, które ułatwiają szybie pobranie mapy na smartfona.

Zobacz jak szybko możesz pobrać Mapę Google poprzez przyłożenie do mapy (na odległość 2 – 5mm) smartfona z włączonym NFC.

Zobacz jak szybko możesz pobrać Mapę Google poprzez skanowanie kodu QR znajdującego się na mapie.

Galeria zdjęć

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zamów już dziś

Wypełnij poniższy formularz aby rozpocząć proces zamówienia: